Maimonidész nyílt nap december 6-án

2017. december 6-án szerdán reggel 8:00-tól nyílt napot tart iskolánk. Az érdeklődő szülők, valamint a 7., 8. osztályos diákok a próbaórák keretében betekintést kaphatnak  a gimnázium interaktív tanítási módszereibe.

Maimonidész nyílt nap

Maimonidész nyílt nap!December 6-án szerdán reggel 8:00-tól nyílt napot tartunk a gimnáziumban, ahol az érdeklődő szülők, valamint a 7., 8. osztályos diákok próbaórákon ismerhetik meg a gimnázium interaktív tanítási módszereit.A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött az info@zsidogimnazium.hu címen. További részletek az iskolánkról és a nyílt napról a www.zsidogimnazium.hu oldalon, illetve az alábbi videóban.Látogass el hozzánk, ismerd meg az iskolánkat!

Közzétette: Maimonidész Gimnázium – 2017. november 28.

Ezeket az órákat próbálhatod ki:

  • 1. óra: angol – Topor Katalin
  • 2. óra: héber – Stell Mushky
  • 3. óra: matematika
  • 4. óra: judaisztika, zsidó filozófia/gondolkodásmód – Köves Slomó rabbi

A látogatók nemcsak tanáraikkal, de leendő iskolatársaikkal is találkozhatnak, és a velük való kötetlen beszélgetés során még többet megtudhatnak az iskola modern és nyitott, értékalapú közösségi szemléletéről, egyedi kerettantervéről.

A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, jelentkezés és további információ itt lehetséges: info@zsidogimnazium.hu

maimonidesz-nyilt-nap