Az egyetem házhoz jön c. előadás sorozat 2.

Az egyetem házhoz jön – special edition
Nemzetközi iskolák mutatkoznak be a Maimonidész Gimnáziumban
Kivételes lehetőségben lesz része minden külföldi tanuláson gondolkodó diáknak, hisz havi rendszerességgel érkeznek a világ minden tájáról zsidó fenntartású középiskolák és egyetemek vezetői, hogy bemutassák intézményeiket az érdeklődő fiatalok és szüleik számára. Olyan intézményeket hívtunk meg Amerikából, Izraelből és Ausztriából, melyek kiemelkedő ösztöndíj-programokat kínálnak hallgatóik számára. Mindenkit vár sok szeretettel a Maimonidész Gimnázium!
Előadóa: Yossi Bassman, Bader Hillel High – Amerika
Időpont: 01.26. 17:00
Helyszín: Maimonidész Gimnázium

KÉRDÉSED MERÜLT FEL?

Írj nekünk és tanáraink válaszolnak kérdéseidre.

Értesülj mindig!