FELVÉTELI BESZÉLGETÉS

Felvételi elbeszélgetések dátuma: 2019. február 25. 8:00

A felvételi beszélgetésen lehetőség nyílik arra, hogy a felvételi bizottság jobban megismerje a jelentkezni kívánó diákot, annak érdeklődési körét és szemléletét, fontos látni, hogy a tanuló értékrendje hogyan illeszkedne osztálytársaihoz és az iskola szellemiségéhez. A jelentkező tanuló értékrendje mellett kiemelten fontos a család, a támogató-, együttműködő szülő értékrendje. A felvételi beszélgetés a felvételi bizottságunk előtt zajlik, melynek tagjai az iskola vezetősége, a magyar- és matematikatanár, illetve az iskolapszichológus is. A felvételi vizsgán lehetőség nyílik a tanuló központi írásbeli eredményének átbeszélésére.

A felvételi beszélgetés nem pontképző eleme a felvételi eljárásnak.

 

Felvételi eljárásunk további elemei:

  • Angol szintfelmérő
  • Szülőkkel való megismerkedés

 

A felvételiző diákok időbeosztását hamarosan közzétesszük.

 

További információ a jelentkezés menetéről.

KÉRDÉSED MERÜLT FEL?

Írj nekünk és tanáraink válaszolnak kérdéseidre.

Értesülj mindig!