Hatosztályos gimnázium is indul a Maimonidész gimnáziumban

Az Óbudán található angol-magyar kéttannyelvű zsidó gimnázium szeptembertől elindítja 6 osztályos gimnáziumát. Folyamatosan várjuk a jelentkezőket a 7.,8. osztályba, valamint a 9. évfolyamosoknak indított nyelvi előkészítő osztályba.

A 7., 8. évfolyamosok a Nemzeti Alaptantervben előírtak mellett judaisztikát, angol, valamint héber nyelvet fognak tanulni.

A nyelvi előkészítő osztályban elsősorban az angol nyelv elsajátítása a főszerep. A diákok heti 14 órában tanulják az angolt, emellett héber, mint idegennyelv és judaisztika is szerepel az órarendjükben.

Jelentkezni a zsidogimnazium.hu honlapon, a titkarsag@zsidogimnazium.hu e-mail címen, valamint a +36309909634 telefonszámon lehet.

KÉRDÉSED MERÜLT FEL?

Írj nekünk és tanáraink válaszolnak kérdéseidre.

Értesülj mindig!