Maimonidész nyílt nap március 28-án

2018. március 28-án szerdán reggel 8:00-tól nyílt napot tart iskolánk. Az érdeklődő szülők, valamint a 7., 8. osztályos diákok a próbaórák keretében betekintést kaphatnak  a gimnázium interaktív tanítási módszereibe.

A látogatók nemcsak tanáraikkal, de leendő iskolatársaikkal is találkozhatnak, és a velük való kötetlen beszélgetés során még többet megtudhatnak az iskola modern és nyitott, értékalapú közösségi szemléletéről, egyedi kerettantervéről.

A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, jelentkezés és további információ itt lehetséges: info@zsidogimnazium.hu

Nyílt nap a Maimonidész Gimnáziumban – 2018.03.28.

Iskolai bemutatkozó nyílt nap a Maimonidész Gimnáziumban 2018. március 28-án 8:00-tól. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött: info@zsidogimnazium.hu

Közzétette: Maimonidész Gimnázium – 2018. március 7., szerda

KÉRDÉSED MERÜLT FEL?

Írj nekünk és tanáraink válaszolnak kérdéseidre.

Értesülj mindig!