TANÍTÓ ÉS NAPKÖZIS TANÍTÓT KERESÜNK

2024. Szeptemberben indul az általános iskola első évfolyamunk is 🙏

Budapest III. kerületében található, egyházi fenntartású 12 osztályos gimnáziumába keresek, 2024. szeptemberbertől induló első osztályába tanító és napközis tanítói munkakörbe kollégákat.

Jövő tanévtől felmenő rendszerben indítjuk el az alsó 6 osztályt.

Iskolánk jelenleg hatosztályos gimnáziumként működik, 2024. Szeptemberétől kezdjük az alsóbb évfolyamok aláépítését, első elemivel kezdve.

Várom azon kollégák jelentkezését, akik egy dinamikus, összetartó, együtt gondolkodó, gyermekek érdekeit szem előtt tartó, igazi csapathoz, közösséghez szeretnének csatlakozni.

A Maimonidész Zsidó Gimnázium várja az érdeklődők pályázatát. A pályázatokat az iskola e-mail címére, a titkarsag@zsidogimnazium.hu küldjék el. A pályázathoz kérünk részletes önéletrajzot, szakmai életutat és motivációs levelet.