A Maimonidész Gimnázium harmadik tanévnyitója

Szeptember 2-án Köves Slomó az iskola vezető rabbija és Szilánk Zsuzsa, a Maimonidész Gimnázium igazgatója megnyitotta a 2019/20-as tanévet, ezzel kezdetét vette az új tanév az iskolában. Az első tanítási napon a diákok megismerkedhettek új osztálytársaikkal és tanáraikkal, majd később színes csapatépítő játékokon keresztül tették próbára tudásukat az iskoláról, egymásról és a zsidó kultúráról.

Az új diákok a tanévnyitót megelőző héten Mádon jártak gólyatáborban, ahol a Csodarabbi Fogadóban megismerkedhettek egymással, osztályfőnükükkel, a hegyvidékkel és a Csodarabbi legendájával is, miközben interaktív játékokon, programokon keresztül osztállyá kovácsolódtak.

KÉRDÉSED MERÜLT FEL?

Írj nekünk és tanáraink válaszolnak kérdéseidre.

Értesülj mindig!