Nyílt Nap a Maimonidész Gimnáziumban

Szeretettel várjuk nyílt napunkra a szülőket és diákokat.

Következő nyílt napok dátuma: 2019. október 16., november 5., december 11.  8:00

Az érdeklődő szülők, valamint a 7., 8. osztályos diákok a próbaórák keretében betekintést kaphatnak a gimnázium interaktív tanítási módszereibe. A látogatók nemcsak tanáraikkal, de leendő iskolatársaikkal is találkozhatnak, és a velük való kötetlen beszélgetés során még többet megtudhatnak az iskola modern és nyitott, értékalapú közösségi szemléletéről, egyedi kerettantervéről.

A nyílt nap programja

9/Ny

Zsidó történelem – Megyeri Jonatán

Zsidó filozófia – Köves Slomó angol nyelven

Angol – Topor Katalin

Magyar nyelv – és irodalom -Kresztyankó Annamária

Héber – Esty Eisenberg

Zsidó ünnepek – Stell Mushky angol nyelven

Történelem – Kovács Gergely

Angol – Gaál Julianna

11:40-

Tájékoztatás az iskola küldetéséről, pedagógiájáról, iskolai rendezvényekről, tanulmányi utakról – Szilánk Zsuzsa

Itt minden gyerek egy kincs – Szilánk Zsuzsával, a Maimonidész Gimnázium igazgatójával beszélgettünk az iskola küldetéséről és az első tanév tapasztalatairól.

További információ a felvételiről: https://zsidogimnazium.hu/jelentkezes/

A nyílt napjainkon való részvétel regisztrációhoz kötött.

Regisztráció: info@zsidogimnazium.hu

Értesülj mindig!