Így telt első évnyitónk

Szeptember 1-jén, pénteken reggel került sor iskolánk első tanévnyitó ünnepségére, melyen Köves Dvora főigazgató, Szilánk Zsuzsa operatív igazgató és Szabó Mónika tanügyi igazgató hivatalosan is megnyitották a 2017/2018-as tanévet.

Az első tanítási napon a diákok és szüleik együtt tölthették a délelőttöt a tantestület tagjaival, akik ismertették az gimnázium idei tanmenetét és az éves programokat. Az ismerkedést és a tanévet érintő megbeszéléseket követően Köves Slomó, az EMIH és a Maimonidész Gimnázium vezető rabbija ’Értelem vagy érzelem’ címmel tartott előadást a résztvevőknek, útravalót és támogatást adva benne a következő évekre.  A hivatalos ünnepséget követően a diákok egy életnagyságú Maimonidész társasjátékkal játszhattak és oldódhattak fel, mely egyszerre volt szórakoztató és bevezetés a tanulásba is.

Értesülj mindig!