Pótfelvételi a Maimonidész Gimnáziumban

Nem döntötted még el, hogy hova szeretnél jelentkezni? Lemaradtál előző felvételi lehetőségünkről? Június 12-én, hétfőn még lehetőséged nyílik arra, hogy jelentkezz a Maimonidész Gimnáziumba. A 15.00-kor kezdődő pótfelvételin várunk nagy szeretettel mindenkit, aki kéttannyelvű iskolánkban szeretne továbbtanulni. A felvételi eljárás matematikából, magyar nyelv- és irodalomból a következők szerint alakul gimnáziumunkban: első része egy szóbeli elbeszélgetést előkészítő rövid, 30 perces előzetes „gondolkodás” írásban, majd csoportokban ennek átbeszélése.

A pótfelvételi időpontja:

Dátum: 2017. 06. 12. (hétfő)

Kezdés: 15:00

Helyszín: Keren Or Központ – 1052 Budapest, Károly krt. 20.

A felvételizőktől kérjük, hogy az alábbiakat hozzák el magukkal a felvételi beszélgetésre:

• személyi azonosító irat, diák igazolvány, lakcímkártya
  • matematika, magyar nyelvtan és irodalom füzet (összes füzet, amit ebben a tanévben használ(t).
  • bizonyítvány másolat (7. év-vége, nyolcadik félév)
  • magatartással kapcsolatos beírások másolata
  • íróeszköz

Ezúton is szeretnénk sok sikert kívánni a felvételiző fiataloknak, bízva abban, hogy szeptemberben már a Maimonidész diákjaként üdvözülhetjük őket.

PÓTFELVÉTELIRE VALÓ JELENTLEZÉS:

A felvételi eljárás jelentkezési lapunk kitöltésével indítható el. A felvételi eljárásról itt tájékozódhat: www.zsidogimnazium.hu/jelentkezes

A felvételivel kapcsolatos kérdésekkel forduljanak hozzánk bizalommal:

Szilánk Zsuzsa
Tel: 06 30 160 9703