Indul a felvételi a Maimonidész Gimnáziumban

A jövő hét folyamán, április 6-án csütörtökön elindulnak a felvételi beszélgetések a Maimonidészben. Várjuk nagy szeretettel a kéttannyelvű iskolánkba jelentkező fiatalokat. A felvételi eljárás matematikából, magyar nyelv- és irodalomból a következők szerint alakul gimnáziumunkban: első része egy szóbeli elbeszélgetést előkészítő rövid, 30 perces előzetes „gondolkodás” írásban, majd csoportokban ennek átbeszélése.

A felvételi időpontja:

Dátum: 2017. 04. 06. (csütörtök)

Gyülekező: 8:30

Kezdés: 9:00-11:30

Helyszín: Bp., V. ker. Károly krt. 20.

A felvételizőktől kérjük, hogy az alábbiakat hozzák el magukkal a felvételi beszélgetésre:

• személyi azonosító irat, diák igazolvány, lakcímkártya
  • matematika, magyar nyelvtan és irodalom füzet (összes füzet, amit ebben a tanévben használ(t).
  • bizonyítvány másolat (7. év-vége, nyolcadik félév)
  • magatartással kapcsolatos beírások másolata
  • íróeszköz

Ezúton is szeretnénk sok sikert kívánni a felvételiző fiataloknak, bízva abban, hogy szeptemberben már a Maimonidész diákjaként üdvözülhetjük őket.